Skip to content Skip to footer

Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie ‒ za co pokochały go kobiety?

Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie ‒ za co pokochały go kobiety?

Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie pojawił się na rynku ponad 20 lat temu i od tamtego czasu pozostaje niezmiennie jedną z najczęściej wybieranych maskar na świecie. Lista jego zalet jest niezwykle długa, oto kilka z nich:

Intensywna czerń

Już jedna warstwa tego tuszu wystarczy, by nadać naszym rzęsom koloru głębokiej czerni. Choć efekt, jaki tworzy na naszych rzęsach Max Factor 2000 Calorie jest bardzo wyrazisty, to przy tym pozostaje naturalny, dzięki czemu sprawia, że kobiety mogą się czuć dzięki niemu pewne siebie i zadbane.

Maksymalne wydłużenie rzęs

Tusz Max Factor 2000 Calorie zapewnia naszym rzęsom niezwykłe wydłużenie, co sprawia, że zbędne staje się doklejanie sztucznych kępek. Dodatkowo, świetnie się nakłada i idealnie rozczesuje rzęsy nie pozostawiając na nich nawet najmniejszej grudki.

Niesamowita trwałość

Ogromną zaletą tego tuszu jest jego wodoodporne wykończenie. Pozostanie bez zmian nawet po wielogodzinnym intensywnym dniu w pracy bądź chwilach gwałtownego wzruszenia. Jednocześnie, nie jest trudny do zmycia, wystarczy poświęcić zaledwie kilka chwil, by całkowicie znikł z okolic naszych oczu.

Tusz hipoalergiczny

Tusze Max Factor 2000 Calorie zostały dokładnie przebadane przez dermatologów, dlatego są bezpieczne nawet dla najwrażliwszej skóry i oczu. Nie powodują podrażnień ani zaczerwienień.

Przystępna cena

Choć tusze Max Factor 200 Calorii posiadają drogeryjną cenę, to swą jakością nie odbiegają niczym od markowych produktów z najwyższych światowych półek. Wiele drogich tuszy nie spełnia swoich obietnic i okazuje się nietrwałe albo sklejające rzęsy. Inaczej jest w przypadku Max Factor 2000 Calorii ‒ jego niska cena jest dostosowana do potrzeb różnych kobiet.