Skip to content Skip to footer

Jakim pędzlem nakładać rozświetlacz?

Jakim pędzlem nakładać rozświetlacz?

Rozświetlacz Makeup Revolution to kosmetyk, który położony na buzię wraz z dwoma kolejnymi: różem oraz bronzerem, sprawia, że twarz nabiera świeżości i trójwymiaru. Ale jakim pędzlem go nakładać? W jaki sposób?

rozświetlacz marki Makeup Revolution

Pamiętajmy, że rozświetlacz zawsze nakładamy jako drugi! Najpierw bronzer, w podstawowym użyciu, pod kością policzkową, żeby sprawić, że powstaje wizualne załamanie, później rozświetlacz nad nią, żeby ją uwypuklić, a na koniec róż, który rozcierając na policzkach, który nada naturalnego wyglądu naszej twarzy.

Najlepiej by było, gdyby pędzel do nakładania rozświetlacza Makeup Revolution, był lekko ścięty. To pozwoli nakładać kosmetyk pod odpowiednim kątem. Nie powinien również być zbyt duży – łatwo przesadzić z ilością kosmetyku. Pędzel może mieć również kształt kulki – to także pozwoli na odpowiednie nakładanie rozświetlacza.

Pamiętajmy że kosmetyki mokre nakładamy na twarz przed przypudrowaniem, a kosmetyki suche – już po. Dzięki temu dłużej się trzymają. Zwróćmy uwagę również na roztarcie kosmetyku na twarzy – pasy, plamy wyglądają nieestetycznie i nienaturalnie, a przecież nie na takim efekcie nam zależy. Lepiej nałożyć mniej, niż przesadzić i uzyskać efekt ściany na twarzy.