Skip to content Skip to footer

Notice: Undefined index: options in /home/fotoform/domains/portalkosmetyki.pl/public_html/wp-content/plugins/trx_addons/components/api/elementor/elementor.php on line 1674

Konturowanie twarzy to wyzwanie. Profesjonalni makijażyści pracują na warstwach, ale większość magii, która pozwala podkreślić zalety i ukryć niedociągnięcia natury, można wykonać samemu, w domu. Z pomocą odpowiednich kosmetyków, a także inwestując w pędzle do makijażu, możemy stworzyć twarz o jakiej zawsze marzyłyśmy.

Pędzle do konturowania

Pędzel, którego używa się do bronzera może być w kształcie jajka – takie są najlepsze dla początkujących oraz dziewczyn, którym zależy na delikatnym podkreśleniu kości policzkowych. Zdarzają się duże pędzle, które przez producentów są reklamowane jako produkty do konturowania – nie bójmy się ich. Włosie w takim pędzlu jest tak skonstruowane, że nie zrobimy sobie nim krzywdy, a produkt rozprowadza delikatnie i subtelnie. Zdarza się też, że pędzle są wielofunkcyjne: można używać ich zarówno do bronzera, różu, jak i pudru.

Pędzle do rozświetlaczy?

Dla rozświetlacza najlepszy będzie pędzelek wachlarzykowy, który nada delikatny rys naszej twarzy. Pamiętajmy, że lepiej zainwestować w pędzle do makijażu lepszej jakości i mieć pewność, że będą nam służyć przez lata, niż kupować bazarkowe sprzęty, które – prawdopodobnie – po pierwszym myciu zaczną się rozklejać i gubić włosie. Pamiętaj również o regularnym myciu pędzli!