Skip to content Skip to footer
cienie do powiek Catrice

Podstawową cechą wszystkich cieni do powiek powinna być ich trwałość. Raz nałożony makijaż powinien pozostawać na skórze najdłużej jak to jest możliwe. Czy możemy zwiększyć trwałość nałożonych cieni do powiek, aby uniknąć konieczności częstego poprawiania makijażu? Rozwiązaniem problemu są wszelkiego rodzaju bazy pod cienie do powiek.

Co to daje?

Baza pod cienie nawet w przypadku najtańszych cieni do powiek nie tylko znacznie zwiększy ich trwałość po nałożeniu, ale może również znacznie zwiększać intensywność koloru. Z punktu układania się samych cieni to również może być zauważalna poprawa – cienie nakładane na bazę nie powinny zbytnio gromadzić się w załamaniach powieki, obsypywać się, czy także „wałkować” – są to rzeczy nie obce każdej z nas, która kiedykolwiek w pośpiechu próbowała nałożyć tani cień na powieki.

Cena?

Ile kosztuje jednak dobra baza pod cienie do powieki i z jakim wydatkiem musimy się liczyć? Wbrew pozorom nie ma tutaj żadnych sztywnych cen, gdyż dobrą bazę możemy kupić już za kilkanaście złotych, jak i wydać nawet w okolicach stu złotych. Dobrym rozwiązaniem przed zakupem jest zapoznanie się z internetowymi opiniami na temat konkretnych produktów, gdyż cena nie zawsze jest wyznacznikiem jakości samej bazy do cieni.